Oeps! De laatste 5x leuk in… stamt uit augustus, hoogste tijd om daar weer nieuw leven in te blazen! Deze keer mijn nieuwe favorieten van december. Bij elkaar gevonden via Pinterest en tijdens het kerstshoppen! Kijken jullie mee?
1. Smartphone lenzen
Bij de Hema kan ik de laatste tijd echt uren rondlopen! Zoveel heerlijke hebbedingen hebben ze er. En sinds ik ze volg op instagram lijkt het nog erger te zijn geworden… Voor mijn verjaardag kreeg ik, van de Hema, opzetlenzen voor mijn telefoon. Ik had er al vaker naar gekeken, maar doordat er altijd ronde ringetjes bij zaten, durfde ik het nooit aan met mijn vierkante Samsung camera. Deze is echter met een soort wasknijper op je telefoon te klemmen en voor €5,00 vind ik het resultaat echt verbluffend! Sinds dien neem ik ze overal mee naartoe. Binnenkort zal er dan ook een uitgebreider artikel verschijnen!
Kijk hoe gedetailleerd! Ik ben er echt door gefascineerd haha.
2. Waar
Kennen jullie de winkel Waar al? Gevestigd op meerdere plaatsen in Nederland verkoopt deze fairtrade winkel allerlei leuke dingen. Gelukkig was ik deze maand ook jarig en kreeg ik twee cadeaubonnen voor deze winkel. Van houten kommetjes, tot gebreide kussens. Allemaal fairtrade eten en ook de Kromkommersoepen verkopen ze hier. Ik denk dat dit naast de Hema mijn favorite winkel is geworden en die cadeaubonnen zijn zo op! Kennen jullie deze winkel al?
3. You only live once
Laats vertelde ik al over het boek van Lonely Planet genaamd de Ultimate Travelist en dat ik niet kon ophouden met staren naar die mooie foto’s. Inmiddels heb ik er nog een Lonely Planet boek bij, waarbij het bladeren ook niet stopt. You only live once is een stuk uitgebreider dan de Ultimate Travelist en bevat daarnaast veel meer tekst. Leuke info over de heetste pepers in Mexico, plekken waar je het hele jaar door kunt skiën en de basisstappen van Lindy Hop. Ook dit boek zorgt weer voor heel veel aanvullingen van mijn bucketlist. Ik denk dat ik een extra tussenjaar moet gaan nemen door deze boeken…
4. The Science of Happiness
In januari start ik met een online cursus genaamd The Science of Happiness aan de universiteit in Berkeley, Californië. Ik ben ontzettend benieuwd hoe de online hoorcolleges zullen zijn, wat voor een opdrachten we krijgen en natuurlijk wat er allemaal aan bod gaat komen! Ik weet dat het te maken heeft met positieve psychologie en natuurlijk happiness. Op pinterest kwam ik toen toevallig deze planner tegen. Ik werd er meteen helemaal verliefd op en ben nog even aan het kijken waar in Nederland hij te koop is (als iemand het weet, let me know!). Aan de hand van een aantal vragenlijsten ga je met jezelf aan de slag. Je leert doelen te stellen, deze verwezenlijken en vooral leer je om dankbaar te zijn. Volgens de mensen achter de Happiness planner leidt dit allemaal tot een gelukkig(er) leven. Ik ben er behoorlijk benieuwd naar inmiddels en kan ook niet wachten tot ik mijn eigen (roze) versie in mijn handen heb!
5. Tips om het noorderlicht fotograferen
Hoewel de langste dag alweer is geweest, blijft het in Lapland en IJsland steeds langer donker. Maar die duisternis heeft ook een ontzettend mooie kant, het noorderlicht is vaak extra goed te bewonderen dan. Als ik naar de foto’s kijk van die mysterieuze groene, blauwe en gele wolkachtige verschijningen kan ik weer helemaal wegdromen. Ik weet niet hoe het met jullie zit, maar ik vond het geweldig om ze zelf te fotograferen. Hier schreef ik al over de instellingen van je camera en hoe je dat noorderlicht nu kon vangen om net zulke sprookjesachtige foto’s te maken. Hebben jullie het al eens gezien?
2 Comments
He, dat boek van lonely Planet wil ik ook 😀 Ik vind de Ultimate Travelist fantastisch, dus zal deze ongetwijfeld ook nog toffer vinden. Mooie tip voor mijn verjaardag, dank voor de inspiratie! Ben benieuwd hoe je online cursus gaat bevallen.
Het is echt een aanrader! De eerste week van de cursus vond ik ontzettend leuk!